17
2020
2017-02-03

PILNE: W SOKOŁOWIE PODLASKIM DO KOŃCA LUTEGO PROFESJONALNIE I BEZ KOLEJEK ZBADASZ WZROK!Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. Już wielokrotnie mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego mieli okazję się przekonać, że salon optyczny Okularium, który działa w naszym mieście, kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie oraz higiena wzroku. W dzisiejszych czasach, gdy większość dnia spędzamy przed monitorem komputera, nad tabletem czy też wpatrzeni w ekran smartfona, należy przynajmniej raz w roku wykonywać badanie optometryczne.
 
Kolejny raz w salonie optycznym Okularium w naszym mieście rusza Mazowiecka Akcja Bezpłatnych Badan Wzroku. Ta akcja zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ramach programu Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Sokołowa Podlaskiego i okolic na profilaktyczne i bezpłatne badanie wzroku. Pozwala ono na określenie wady wzroku, co z kolei umożliwia diagnozę m.in. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii. Badanie jest przeprowadzane na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji przez optometrystów, czyli specjalistów z zakresu korekcji wad wzroku. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe albo ich jeszcze nie nosisz, a uskarżasz się na niewyraźne widzenie, już teraz umów się na wizytę.
 
To nie wszystko, co Okularium przygotowało w swojej ofercie. Potrzebujesz dwóch par okularów, jednych do chodzenia, a drugich do czytania, i martwi Cię tak duży wydatek? W Okularium możesz zrobic jedną parę okularów, w których będzie dobrze widzieć na każdą odległość i to w najniższej cenie w mieście. Mowa oczywiście o szkłach progresywne – teraz w super cenie od 299 zł z parę! O wszystkich szczegółach poinformuje Cię sprzedawca.
 
Najnowsza kolekcja marki OXYS, która jest w salonach od początku stycznia, oferuje zarówno okulary klasyczne i eleganckie, jak także kolorowe i ekstrawaganckie dla użytkowników bardziej odważnych. Bez względu na wiek i styl, każdy znajdzie coś dla siebie. W Okularium znajdziesz kolekcję opraw okularowych zawsze dopasowaną do aktualnych trendów, także z nakładkami polaryzacyjnymi oraz ciekawe rozwiązania dla najmłodszych, pełne kolorowych motywów.
 
W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!
 
Salon Optyczny Okularium
ul. Wolności 29
08-300 Sokołów Podlaski
Tel. 25 787 73 55 « wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe