16
2020
2011-02-02

Piłkarze szykują się do sezonu


Piłkarze Podlasia sprawdzali formę podczas turnieju halowego w Łochowie. Mecze sparingowe rozegrały Zorza Sterdyń i Jabłonianka.

Piłkarze MKS Podlasie wzięli udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Zawody odbyły się 30 stycznia w hali sportowej w Łochowie.

Tylko zwycięstwa
Rywalizowało w nich pięć zespołów. Oprócz naszego Podlasia wystąpiły dwie drużyny ŁKS Łochów i dwie LKS Ostrówek . Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym" grając po czterech zawodników plus bramkarz. Mecze trwały po 15 minut.
Nasi piłkarze jako jedyni nie ponieśli porażki. Dzięki temu zostali zwycięzcami turnieju. Na zawodach pojawili się najwierniejsi kibice Podlasia, by dopingować swoją drużynę.
Wyniki Podlasia: Podlasie - Ostrówek I 4:1 (bramki: Florczuk, Rytel, Gała, Fabisiak); Podlasie - ŁKS Łochów I 0:0; Podlasie - Ostrówek II 1:0 (Zduniak); Podlasie - ŁKS Łochów II 2:1 (Parzonka, Florczuk).
W drużynie Podlasia wystąpili: Puzan, Rytel, Zduniak, Jenda, Fabisiak, Gała, Siedlecki, Florczuk, Horowicz, Bednarczyk, Parzonka.

Pierwszy sparing
W niedzielę piłkarze Jabłonianki rozegrali swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej A klasy sezonu 2010/2011. Pokonali drużynę własnych juniorów 5:0. Spotkanie rozegrano 3 x 20 minut. Z dobrej strony pokazał się w nim Mateusz Zawadzki, zdobywca trzech bramek.
SKS Jabłonianka Seniorzy – SKS Jabłonianka Juniorzy 5:0
Bramki:
Mateusz Zawadzki - 3, Sebastian Gąsowski, Paweł Parzonka

Dwie porażki
W miniony weekend piłkarze Zorzy Sterdyń rozegrali dwa mecze sparingowe. W pierwszym spotkaniu, na wyjeździe, przegrali 4:3 z drużyną Błękitnych Stoczek Węgrowski. Bramki dla Zorzy zdobyli: Sebastian Waszczuk, Łukasz Buczyński i Michał Saczuk. Drużynę w tym spotkaniu prowadził Leszek Wojewódzki, który w niedzielę przed kolejnym meczem został oficjalnie trenerem piłkarzy ze Sterdyni.
W niedzielę na własnym stadionie sterdyniacy przegrali z Tajfunem Jartypory 3:2. Bramki zdobyli: Łukasz Buczyński i Sebastian Waszczuk. W tym meczu w drużynie Zorzy wystąpili: Dec, Jagiełło, Kamiński, Rutkowski, Jaszczuk, Saczuk, Zieliński Konrad, Zieliński Łukasz, Łagoda, Ryciak, Horowicz, Bujalski, Buczyński, Krysiak, Waszczuk.
W sobotę, 5 lutego, Zorza zagra w Sulejówku z Tęczą Stanisławów. Będzie to kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej.
TS/FOT. AB

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe