11
2020
2019-05-29

Piłkarskie "szóstki" chłopców


Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim odbył się turniej finałowy Sokołowskiej Olimpiady Dzieci w piłkarskich „szóstkach” chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn z 12 szkół podstawowych. Wcześniej turnieje eliminacyjne odbyły się w Jabłonnie Lackiej, Kosowie Lackim i Sokołowie Podlaskim. Turniej finałowy zakończył się zwycięstwem drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim, która w decydującym meczu pokonała SP 2 Sokołów 2: 1. Trzecie miejsce zdobyła drużyna SP Jabłonna Lacka po zwycięstwie z SP Sabnie 3: 0.

Wyniki eliminacji:

Sokołów Podl.
SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów 7: 0
SP 1 Sokołów – SP 2 Sokołów 2: 2
SP 4 Sokołów – SP 1 Sokołów 8: 0
 
Tabela
1.SP 4 Sokołów                         2 6 15: 0
2.SP 2 Sokołów                         2 1 2: 9
3.SP 1 Sokołów                         2 1 2: 10
 
Jabłonna Lacka
A/ SP Bielany – SP Rozbity Kam. 7: 0
SP Bielany – SP Jabłonna L. II 7: 0
SP Jabłonna L. II – SP Rozbity Kam. 0: 0   k. 2: 0
 
Tabela
1.SP Bielany                         2 6 14: 0
2.SP Jabłonna l. II                 2 3 0: 7
3.SP Rozbity Kam.                 2 0 0: 7

B/ SP Jabłonna l. – SP Repki 3: 0
SP Jabłonna L. – SP Bielany  II 4: 1
SP Repki – SP Bielany II         2: 2   k.  4: 3
     

Tabela
1.SP Jabłonna l.                         2 6 7: 1
2.SP Repki                                 2 3 2: 5
3.SP Bielany II                         2 0 3: 6
     

Półfinały
SP Bielany – SP Repki         2: 1
SP Jabłonna L. – SP Jabłonna L. II 6: 0


 
Kolejność 
1.SP Jabłonna l.
   SP Bielany
3.SP Repki
   SP Jabłonna L. II
5.SP Rozbity Kam.
   SP Bielany II

 
Kosów Lacki
SP Ceranów – SP Kosów L. 3: 2
SP Sterdyń – SP Łazów 7: 0
SP Sabnie – SP Ceranów 7: 1
SP Łazów – SP Kosów L. 3: 2
SP Sterdyń – SP Sabnie 4: 1
SP Ceranów – SP Łazów 2: 0
SP Sterdyń – SP Kosów L. 6: 0
SP Sabnie – SP Łazów 6: 0
SP Sterdyń – SP Ceranów 3: 1
SP Sabnie – SP Kosów L. 2: 1


Tabela
1.SP Sterdyń                          4 12 20: 2
2.SP Sabnie                          4 9 16: 6
3.SP Ceranów                          4 6 7: 12
4.SP Łazów                          4 3 3: 17
5.SP Kosów L.                          4 0 5: 14
 

Turniej finałowy 
Gr. A
SP 2 Sokołów – SP Sterdyń 7: 1
SP 2 Sokołów – SP Jabłonna L. 5: 0
SP Jabłonna L. – SP Sterdyń 4: 0


Tabela
1.SP 2 Sokołów                         2 6 12: 1
2.SP Jabłonna L.                         2 3 4: 5
3.SP Sterdyń                         2 0 1: 11

Gr. B
SP 4 Sokołów – SP Bielany 6: 0
SP 4 Sokołów – SP Sabnie` 6: 0
SP Sabnie – SP Bielany 2: 1


Tabela
1.SP 4 Sokołów                         2 6 12: 0
2.SP Sabnie                         2 3 2: 7
3.SP Bielany                         2 0 1: 8

Mecz o III miejsce
SP Jabłonna L.- SP Sabnie 3: 0

Mecz o I miejsce
SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów 2: 1
 
Kolejność końcowa
1.SP 4 Sokołów
2.SP 2 Sokołów
3.SP Jabłonna L.
4.SP Sabnie
5.SP Sterdyń
   SP Bielany
7.SP 1 Sokołów
   SP Repki
   SP Jabłonna L.  II
   SP Ceranów
11.SP Rozbity Kam.
     SP Bielany II
     SP Łazów
14.SP Kosów Lacki
 
 
Juliusz Nowicki



« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe