15
2020
2018-03-15

Piłkarskie rozgrywki juniorów


17 marca zaplanowana jest inauguracja rozgrywek piłki nożnej juniorów starszych w I lidze wojewódzkiej. Na tym szczeblu rozgrywek wystąpi po raz trzeci drużyna z Sokołowa Podlaskiego.

Sokołowscy juniorzy występowali w poprzedniej rundzie w tej lidze. Pomimo, że zajęli przedostatnie miejsce i powinni spaść do niższej ligi, ponownie wezmą udział w lidze wojewódzkiej, ponieważ w okręgu siedleckim brak jest dostatecznej liczby drużyn do zorganizowania rozgrywek (oprócz sokołowian, zagrają drużyny z okręgu siedleckiego - Wektra Zbuczyn). Do rozgrywek drużyna juniorów przygotowuje się od początku stycznia, trenując razem z seniorami „Podlasia” na obiektach sportowych w naszym mieście. Przygotowania przebiegały zgodnie z planem. Drużyna w połączonych siłach ze starszymi kolegami uczestniczyła w kilku grach kontrolnych. Dwa mecze rozegrane na sztucznej murawie w Zambrowie zakończyły zwycięstwem „Podlasia” (z MKS Mielnik i Kosovią), natomiast trzy (z Pogonią II Siedlce) - porażkami.

W lidze juniorów przeciwnikami zespołu Podlasia będą: SF Warszawa, Radomiak Sp.z o.o., MKS Znicz II Pruszków, Wektra Zbuczyn, KS Raszyn, GKS Mazowsze Grójec.

Pierwsze spotkanie juniorów Podlasia „u siebie” zaplanowano na 17 marca z Wektrą Zbuczyn.

W kadrze zespołu zagrają: bramkarze -  Piotr Szymański, Sebastian Wilk, Szymon Mieczkowski,  zawodnicy pola - Mateusz Wierzbicki (kapitan), Michał Adamczuk, Szymon Chadaj, Piotr Chrzanowski, Mateusz Czorniej, Kamil Dziewulski, Bartosz Gdula, Michał Gałązka, Kamil Kowalik, Rafał Pawelec, Mateusz Pniewski, Piotr Osial, Mateusz Rozbicki, Maciej Chmiel, Mateusz Jaszczuk, Kamil Kosieradzki, Patryk Laskowski, Łukasz Parzonka, Maciej Arcikiewicz, Patryk Kuc, Michał Paluch. Trenerem jest Marek Szybka.

Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe