17
2020
2013-12-16

Pił, a potem jechał!


Sokołowscy dzielnicowi zatrzymali kierowcę seata, który nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciec. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna przewoził w samochodzie żonę i trójkę dzieci.

W czwartek, 5 grudnia około godz. 7.30 w miejscowości Dolne Pole gm. Sokołów Podlaski sokołowscy dzielnicowi zauważyli seata cordobę jadącego środkiem drogi. Po próbie zatrzymania, samochód zaczął uciekać w kierunku Czerwonki. Kierowca, próbując uciec policjantom, skręcił w polną drogę a następnie po dojechaniu do lasu zaczął uciekać pieszo. Po przebiegnięciu kilkuset metrów, został zatrzymany przez policjantów.

Po zatrzymaniu policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie powinien w ogóle usiąść za kierownicą. Obowiązywał go sądowy zakaz kierowania pojazdami do 2015 roku. W samochodzie oprócz żony, była trójka dzieci w wieku od 5 do 14 lat, które nieodpowiedzialny tata wiózł do szkoły. Mężczyzna kolejny raz stanie przed Sądem. Tym razem odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym, jazdę bez dokumentów, próbę ucieczki i złamanie zakazu Sądu. Grozi mu wysoka kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności.

asp. szt. S. Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe