17
2020
2013-05-17

Piknik Rodzinny w Trebniu


Przy świetlicy wiejskiej w Trebniu 3 maja odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Kultura i Turystyka Trebień. Prezes Stowarzyszenia Bożena Cieślak powitała zgromadzonych gości i zaprosiła do wspólnej zabawy.
Mimo złej pogody zainteresowanie imprezą było ogromne. Rozpoczęto zawodami sportowymi przygotowanymi przez kobiecą drużynę przeciwpożarową z Trebnia. Następnie strażacy z OSP Rozbity Kamień zaprezentowali swój nowy sprzęt. Najbardziej przyciągający uwagę okazał się transporter opancerzony SKOT własności Podlaskiego Muzeum Techniki Wojskowej i Użytkowej w Bielanach – Wąsach. Zebrani wysłuchali też pogadanki „Narkotyki a społeczeństwo”, wygłoszonej przez dzielnicowego gminy Bielany – st.asp. Mirosława Siemieniuka z Posterunku Policji w Repkach. Na pikniku można było skosztować przysmaków z grilla i wypieków przygotowanych przez członkinie Stowarzyszenia.
W imieniu organizatorów serdeczne podziękowania składamy sponsorom, bez których nie było by możliwe zorganizowanie tej imprezy: Sala Weselna Andrzej i Hanna Ratyńscy z miejscowości Dobre, P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczuski, Firma AXAN Albert Korman, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim oddział w Bielanach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielanach, P. P. H. U. SMAK Jacek Molski.

UG BIELANY

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe