17
2020
2011-09-23

PIKNIK CHRYTATYWNY DLA Rafała Zębrowskiego


Na imprezę przybyli przedstawiciele  władz Miasta i Gminy Kosów Lacki z  Burmistrzem  Janem Słomiakiem  i Przewodniczącym  Rady Stanisławem  Kuzakiem na czele. Imprezę rozpoczęła Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim - Ewa Rutkowska witając gości oraz mieszkańców miasta i gminy. Przedstawiła licznie przybyłym cel i program  imprezy. Znalazły się w nim min.: występy dzieci i młodzieży, pokaz Policji z psem tropiącym, bezpłatne pomiary ciśnienia i cukru dla uczestników pikniku, pokazy OSP , wesołe miasteczko dla dzieci, pokaz i przejażdżka zabytkowym autem i motocyklem. Następnie p. Dyrektor  oddała  głos  Pani  Barbarze  Siłka Dyr. Szkoły Podstawowej w Rytelach Święckich, które przedstawiła w swojej wypowiedzi osobę Rafała, jego charakter, zdolności, talenty oraz sytuację w jakiej się znalazł. Podkreśliła siłę charakteru Rafała, szczerość, Inteligencję i otwartość na drugiego człowieka. Dyr. Ewa Rutkowska podziękowała Pani Barbarze za piękne i wzruszające przedstawienie Rafała i poprosiła o wypowiedź bohatera imprezy, który osobiście  przybył na spotkanie z uczestnikami i organizatorami pikniku. Rafał podziękował wszystkim osobom które zaangażowały się w organizację oraz darczyńcom.

    Piknik Uświetniły takie atrakcje artystyczne jak: występy dzieci i młodzieży laureatów konkursu „Kosowskie Talenty”: Izabella Ratyńska , Ewelina Krzymowska, Mateusz Krzymowski, Piotr Tymiński. Zespół taneczny „Tempo” przedstawił układy w różnych grupach wiekowych. Następnie wystąpiły zespoły cheerleaders i chętni do zabawy „Mikrofon dla każdego” . W godzinach wieczornych przeprowadzono również licytacje ofiarowanych przedmiotów.

Piknik Charytatywny nie odbyły się bez zaangażowania i ofiarności wielu ludzi dobrej woli. Dlatego na koniec  p. Dyr. Ewa Rutkowska skierowała podziękowania dla wszystkich za ich wielkie serce, otwartą dłoń  i wszelką pomoc w organizacji tego charytatywnego przedsięwzięcia.

 Serdeczne podziękowania dla dzieci i młodzieży ze szkół: podstawowej, gimnazjum i  liceum w Kosowie lackim, dla członkiń Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Kosów Lacki, Klubu Seniora, dla mieszkańców Rytel Święckich, Sołectwa Grzymały, Pana Krzysztofa Czarneckiego za przekazanie darów rzeczowych na loterię fantową. 

Za wsparcie organizacyjne podziękowania dla Przedstawicieli  Policji z  KPP w Sokołowie Podlaskim, OSP w Kosowie Lackim, NZOZ „CENTRUM” w Siedlcach.

Dzięki temu mogliśmy wspólnie przyczynić się di Realizacji Marzen Rafała.

Zebraliśmy 5169,70zł

Urząd Miasta i Gminy Kosów Lacki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe