17
2020
2017-07-03

Piknik


   W niedzielne popołudnie 25 czerwca mieszkańcy Czekanowa i okolic tłumnie wypełnili plac przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Czekanowie. Odbył się tam kolejny już piknik integracyjny pod nazwą "Witaj Lato 2017" zorganizowany przez Radę Rodziców szkoły i przedszkola w Czekanowie oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Czekanów. Pogoda dopisała i miła atmosfera oraz liczne atrakcje dla dzieci sprawiły, iż wszyscy przybyli goście świetnie się bawili.
   Po powitaniu gości przez dyrektora szkoły Rusłana Mielniczuka i prezes Stowarzyszenia Agnieszkę Zawadzką rozpoczęły się występy. Na scenie swoje artystyczne umiejętności prezentował zespół „Jabłoniacy”, a także przedszkolaki i uczniowie z placówki w Czekanowie. Wystąpił też iluzjonista Mateusz, następnie „Pan Sprężynka", którego koncert był połączony z animacjami dla dzieci i rodziców. Atrakcją dla najmłodszych był dmuchany plac zabaw, loteria fantowa, malowanie buziek, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, gry i zabawy, dla wszystkich - pokazy motocyklowe Drużyna SKS Jabłonianka i drużyna Czekanowa zagrały widowiskowy mecz o puchar Wójta Gminy Jabłonna Lacka. Wygrali gospodarze, a puchar kapitanowi drużyny wręczył wójt Wiesław Michalczuk.
   W międzyczasie można było posilić się przy grillu, skosztować ciasta oraz zakupić w bufecie lody, napoje i różne dania przygotowane mamy przedszkolaków i uczniów.
   Impreza trwała do późnych godzin nocnych.  Był relaks, wspólna zabawa, okazja do wzmocnienia więzi rodzinnych i sąsiedzkich. Nie ulega wątpliwości, że mieszkańcy Czekanowa bardzo dobrze przygotowali imprezę - za co serdecznie im dziękujemy!    
   Za wsparcie imprezy organizatorzy dziękują Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Tygiel Doliny Bugu", paniom z salonu fryzjerskiego Metamorfoza i wszystkim ludziom dobrej woli.   
Opr. J.O.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe