1
2020
2012-08-27

Pijany ojciec przewoził trójkę dzieci


Ludzka nieodpowiedzialność i wręcz głupota nie ma granic. Prawie 1,5 promila alkoholu we krwi miał mieszkaniec gminy Repki, który kierował ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna wiózł w kabinie trójkę swoich dzieci. Dodatkowo złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go do 2015 roku.

22 sierpnia po godz. 19 policjanci otrzymali informację, że w Szkopach gmina Repki jeździ ciągnik rolniczy zetor, a jego kierowca może być pijany. Na miejsce udał się patrol policji z tamtejszego posterunku. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Policjanci szybko ustalili kto może być kierowcą i udali się na jego posesję. Niedługo po radiowozie na podwórko wjechał ciągnik rolniczy, kierujący był bardzo zaskoczony wizytą mundurowych. W ciągniku oprócz kierowcy, znajdowała się trójka dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Po sprawdzeniu trzeźwości okazało się, że mężczyzna jest pijany, w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu. Wkrótce po raz kolejny raz stanie przed obliczem sądu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym i złamanie zakazu Sądu, grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe