2
2020
2015-09-26

Piesek to także odpowiedzialność...


W Sokołowie sporo jest ładnych trawników. Niestety, wiele z nich jest zanieczyszczanych przez psie odchody.

- Mieszkańcy wiele razy zgłaszali mi problem dotyczący psich odchodów - mówił na sesji miejskiej radny Grzegorz Kobyliński. - W mieście sporo jest takich miejsc, gdzie psy załatwiają się w parkach, na chodnikach, a nawet na placach zabaw. 
 
- W wielu miastach ten problem został już dawno rozwiązany. Czy w naszym mieście też będzie to jakoś uregulowane? - pyta radny.
 
Burmistrz Bogusław Karakula odpowiadał: - W Sokołowie nie ma zwyczaju, aby mieszkańcy sprzątali po swoich psach. I szkoda. Ale obiecuję, że będziemy próbowali ten problem jakoś rozwiązać. 
 
Grzegorz Kobyliński zaproponował, aby urzędnicy przypominali mieszkańcom o sprzątaniu odchodów po swoich pupilach. 
- Z tym nie ma problemu, będziemy o tym mieszkańcom przypominać. Zorganizujemy kampanię edukacyjną - zadeklarował burmistrz.
 
KW
 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dokładnie,bezdomny,,celebryta'. Biedny staruszek:(

koko
2015-09-29 21:46:34

Wszyscy czepiają się psów, a sami zostawiają po sobie śmietnik i zniszczenia. Burmistrz niech nie mówi o edukacji, tylko niech postawi odpowiednie pojemniki na psie odchody. Część właścicieli psów sprząta odchody po swoich pupilach, ale gdzie ma je wyrzucać, a często wyrzuca do śmietniczek na osiedlach.

Właścicielka
2015-09-28 10:31:48

pisząc o psach zawsze fotografujecie zdjęcie tego bezdomnego psiaka. Szkoda, że nie wykorzystacie swojego pisma, aby znaleźć mu dom.


2015-09-27 16:59:50
Strona 1/1


Dane kontaktowe