29
2022
2022-11-24

Pierwszy śnieg i pierwsze wypadki


Dzisiaj około godziny 5:00 w miejscowości Skrzeszew i około godziny 7:40 na trasie Sokołów Podlaski - Kupientyn doszło do zdarzeń drogowych, na które wpływ miały m.in. panujące warunki atmosferyczne.

W miejscowości Skrzeszew kierująca pojazdem marki Toyota nie zachowała należytych środków ostrożności, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Zarówno kierująca, jak i pasażerka nie odniosły obrażeń. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

Z kolei na trasie Sokołów Podlaski - Kupientyn doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem 76- latek stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Kierujący zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli trzeźwi. Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo - śledcza w celu wykonania min. oględzin miejsca wypadku drogowego.

st. sierż. Aleksandra Borowska

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe