11
2020
2011-09-01

Pewne zwycięstwo piłkarzy z Jabłonny.


Początek spotkania to asekuracyjna gra obu drużyn. Piłka była rozgrywana w obronie zarówno przez Jabłoniankę jak i przez Wektrę. Pierwsza bramka padła w 23 minucie meczu. Dośrodkowanie z prawej strony, piłka przelatuje w polu karnym obok Maciejca, trafia pod nogi Grądzkiego, ten strzela, bramkarz broni, lecz przy dobitce Zawadzkiego piła trafia do bramki. W 35 minucie mogliśmy oglądać kolejną bramkę autorstwa piłkarzy z Jabłonnej Lackiej. Dokładne dośrodkowanie Krysińskiego z prawej strony, piłka trafia pod nogi Maciejca, a ten sam na sam z bramkarzem gości, zostaje faulowany w polu karnym, czerwona kartka dla bramkarza. Do 11 podchodzi Krysiński i strzela na 2-0. W pierwszej połowie warto odnotować to że, goście często atakowali skrzydłami, oddawali strzały na bramkę strzeżoną w tym meczu przez Nazarczuka, jednak żaden nie trafił do siatki.

Druga połowa to gra w środku pola. W 60 minucie meczu Jabłonianka mogła cieszyć się z trzeciej bramki. Dokładne dogranie od Gąsowskiego do niepilnowanego Krysińskiego, a ten jak na napastnika przystało uderza po długim rogu. Było to drugie trafienie tego zawodnika w meczu. Po 70 minutach trener Jabłonianki widząc, że zespół prowadzi 3-0 wprowadził na boisko kilku nowoprzybyłych do drużyny zawodników. Zagrali: obrońca - Węcławek, pomocnik - Kamiński, oraz napastnik - Abramczuk. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i pierwsze w tym sezonie 3pkt zostały zapisane na koncie zespołu z Jabłonnej. Widać było, że zaangażowanie i duża mobilizacja przyniosły efekty w postaci zwycięstwa ze spadkowiczem z LO, bez straty bramki.

Mecz zgromadził na trybunach w Jabłonnej około 90 kibiców Jabłonianki, którzy przez pełne 90 minut aktywnie wspierali swoich piłkarzy. Na pochwałę zasługuje również sędziowska trójka, która bez błędów poprowadziła to szybkie i obfitujące w wiele ciekawych akcji spotkanie.

W meczu zagrali:

1. Nazarczuk Damian
2. Rudziński Łukasz
3. Karolkiewicz Jakub
4. Parzonka Paweł   75" Węcławek Karol
5. Ołtarzewski Maciej
6. Cydejko Cezary
7. Przesmycki Grzegorz
8. Zawadzki Mateusz
9. Grądzki Wojciech   (1 asysta)   70" Kamiński Tomasz
10. Krysiński Piotr     80" Abramczuk Hubert
11. Maciejec Grzegorz  (1 asysta)   45" Gąsowski Sebastian  (1 asysta)

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe