17
2020
2014-10-27

Papierosy w samochodzie i domu


Blisko pół tysiąca paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy oraz krajankę tytoniową ujawnili sokołowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami siedleckiego Zespołu Zadaniowego Izby Celnej w Warszawie. Łączne uszczuplenia Skarbu Państwa w przypadku wprowadzenia towaru do obrotu sięgają 10 tysięcy złotych.

Sokołowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Warszawie, Zespołu Zadaniowego w Siedlcach, podczas kontroli drogowej renault laguny na terenie powiatu siedleckiego, odnaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzy. Papierosy znajdowały się w kontrolowanym samochodzie oraz miejscu zamieszkania mężczyzny. 
 
Podczas przeszukania znaleziono łącznie blisko pół tysiąca  paczek papierosów i krajankę tytoniową. Wstępne uszczuplenie należnego podatku akcyzowego w związku z posiadaniem papierosów i tytoniu oszacowane zostało na kwotę blisko dziesięciu tysięcy złotych. Mieszkańcowi powiatu siedleckiego grozi wysoka kary grzywny, a nawet pozbawienia wolności.
 
asp. szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

ALE PAPIEROSY SPRAWIAJĄ MI PRZYJEMNOŚĆ A TOBIE JAK SIĘ NIE PODOBA TO SIĘ ODPIER itd. NATYCHMIAST OBNIŻYĆ CENĘ I NIE ZNĘCAĆ SIĘ NAD NARODEM POLSKIM BO HITLERA NAM W KRAJU NIE POTRZEBA A POTEM NAŻEKAĆJĘ ŻE NARÓD JEST ZDENERWOWANY TO NARODU WINA NIE JEST TYLKO TWOJA BO ZA SŁABĄ GŁOWĘ MACIE DO ŻĄDZENIA

ZMIEŃCIE KIERUNEK JAZDY BO MOŻE BYĆ DRUGI ISLAM TE
2014-10-28 11:57:22
Strona 1/1


Dane kontaktowe