17
2020
2016-06-24

„Otwarte wrota


W sobotnie popołudnie 18 czerwca w gospodarstwie Magdaleny i Dariusza Dąbrowskich w Hołowienkach odbyła się tradycyjna impreza promocyjna „Otwarte wrota", organizowana w ramach Wschodniomazowieckiego Oddziału Stowarzyszenia Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi "Ekoland".

W programie spotkania był kiermasz ekologicznych produktów i przetworów, możliwość rozmów z rolnikami wytwarzającymi takie produkty, pokaz wyplatania z wikliny i pieczenia sękacza połączony z degustacją wystawa twórców ludowych, wystawa rękodzieła.  

Dla gości i organizatorów wystąpiły niestrudzone „Seniorynki”, które w pierwszej części programu dostarczyły wiele wzruszeń, a w drugiej rozbawiły publiczność i jak zawsze zebrały wielkie brawa. Imprezie sprzyjała doskonała pogoda, miła atmosfera i gościnność gospodarzy. Kto przybył, nie żałował. 

Następny kiermasz „Otwarte wrota" odbędzie się już w najbliższą sobotę 25 czerwca w Warszawie w dolnym kościele Księży Marianów ul. Św. Bonifacego 9 w godzinach od 12 do 15. Więcej informacji na temat żywności produkowanej metodami ekologicznymi i działalności Stowarzyszenia na stronie  www.ekolandwschodniomazowiecki.
 
JO
« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe