17
2020
2015-10-30

Otwarcie Centrum Spotkań i Dialogu


W Domu Miłosierdzia im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim 19 października otwarto i poświęcono Centrum Spotkań i Dialogu, na które składa się sala konferencyjna i sala obiadowa na 150 osób oraz powstałe w nowym skrzydle sala socjoterapeutyczna, kaplica i nową kuchnia.

W uroczystości otwarcia wzięli udział biskupi - Tadeusz Pikus i Antoni Dydycz, wielu księży, przedstawiciele władz parlamentarnych, samorządowych, administracji rządowej i Caritas Polska oraz przedsiębiorcy, senatorowie, posłowie, władze administracyjne wszystkich szczebli z wielu miejscowości naszej diecezji, a także pracownicy, wolontariusze i podopieczni Caritas Diecezji Drohiczyńskiej. 
Największy wkład w ukończenie inwestycji wnieśli ks. dr Łukasz Gołębiewski i Dyrektor Caritas Diecezji Drohiczyńskiej i Michał Postek, kierownik Domu Miłosierdzia. Obaj podkreślali zasługi poprzedników - ks. Piotra Arbaszewskiego i ks. Rafała Romańczuka. Finansowe środki na realizację inwestycji pochodziły od Caritas i przedsiębiorców z diecezji. Na spotkaniu przedstawiono też dwa nowe projekty Caritas Diecezji Drohiczyńskiej - Akcja „Od serca” i NaRatunek.eu (www.naratunek.eu).
 
jo

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Po zwycięstwie PiS walenie w sukienkach będą je często uchylały. Bogdan szykuj kasę dla gadów, ulice, chodniki mogą czekać.

Iza z Siedlec
2015-10-31 16:08:51
Strona 1/1


Dane kontaktowe