2
2020
2019-01-30

Ostatni bal gimnazjalny w Kosowie


W sobotę 12 stycznia uczniowie trzecich klas gimnazjalnych wspaniałym balem w murach szkoły zamknęli pewien etap historii szkolnictwa w Kosowie. Przed gimnazjalistami jeszcze wiosenny egzamin, a potem kontynuacja nauki w szkołach ponadgimnazjalnych.

Bal był nie tylko doskonałą okazją do zabawy w klasowym gronie - z kolegami i koleżankami, z którymi niebawem przyjdzie pora się rozstać, ale też sposobem uroczystego podziękowania nauczycielom, dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły za czas poświęcony edukacji, trud i wysiłek wkładany w wychowanie, za wspieranie rodzicielskiej pracy. Urszula Krzymowska w imieniu Rady Rodziców szczególnie serdeczne słowa skierowała do wychowawców – Anny Kryczki i Elżbiety Witkowskiej, do obecnej dyrektor Grażyny Niemierki i poprzedniej dyrektor Elżbiety Radomskiej. Za przygotowanie poloneza dziękowała Iwonie Wyszomierskiej. Nie zabrakło podziękowań dla władz na czele z Senatorem RP Waldemarem Kraską i Burmistrzem Kosowa Lackiego Janem Słomiakiem oraz ks. proboszcza Pawła Anusiewicza. Zaapelowała też do młodych, aby pamiętali o szkole i nie zgubili w pędzącym świecie najważniejszych wartości: dobra, prawdy i piękna.

Dyrektor oraz zaproszeni goście życzyli młodzieży udanej zabawy oraz pomyślnego zdania egzaminów gimnazjalnych. Gimnazjaliści podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom, a także rodzicom i wręczyli bukiety kwiatów. Po dostojnym polonezie rozpoczęła się radosna zabawa.
J.O. 
Fot. Organizatorzy

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe