17
2020
2018-01-02

Orszak Trzech Króli po raz drugi w Sokołowie!


 W sobotę 6 stycznia po raz drugi ulicami Sokołowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Aby orędzie Objawienia Pańskiego poruszało wszystkie dzielnice naszego miasta, każdego roku trasa marszu przebiegała będzie nieco inaczej.

Tym razem we wszystkich parafiach Orszak inaugurować będzie Msza Święta o godz. 9:00, po której zbieramy się w Sokołowskim Parku Przemysłowym czyli dawnej Cukrowni. Z parafii konkatedralnej i salezjańskiej po Mszy będzie można przejechać na Przeździatkę specjalnymi autokarami, które kursować będą wielokrotnie, by zabrać wszystkich chętnych.

Orszak wyruszy uroczyście z Parku Przemysłowego o godz. 10:30 i przejdzie ulicą Węgrowską i Wolności na plac przed Sokołowskim Ośrodkiem Kultury, gdzie zorganizowana będzie ostatnia scena, czyli Betlejem.

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców, a szczególnie całe rodziny, do udziału w tym jednym z najstarszych świąt chrześcijańskich… Zachęcamy dzieci do przebrania się w stroje pasterzy lub aniołów. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne korony i śpiewniki z kolędami.

W ubiegłym roku, mimo siarczystego mrozu, było nas bardzo wiele. Niech i tym razem nikogo nie zabraknie!

Info: SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe