17
2020
2018-11-13

Orkiestra Dęta przy OSP w Sterdyni ma nowe instrumenty


Ochotnicza Straż Pożarna w Sterdyni realizowała projekt pn. Rozwój aktywności społeczności lokalnej poprzez zakup mundurów i instrumentów dla Orkiestry Dętej OSP w Sterdyni w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach zadania zakupione zostały instrumenty dla Orkiestry Dętej przy OSP w Sterdyni takie jak: saksofony, klarnety, trąbki, waltornia oraz bęben marszowy. Zakupiono również nowe mundury dla orkiestry.

Realizacja tego zadania pozwoli na dalszy rozwój orkiestry oraz umożliwi chętnym naukę na instrumentach. Do  tego służyć  im będzie   nowy zakupiony sprzęt muzyczny. Zakup instrumentów i mundurów przyczyni się również do  rozwoju działalności  i podniesienia atrakcyjności orkiestry. Zaktywizuje również  dzieci i młodzież do  rozwijania swoich pasji muzycznych, co z kolei wpłynie na proces włączania się w działalność  swojego regionu.

Wartość całkowita  projektu: 52 743,45 zł.

Wniosek, złożony przez Ochotniczą Straż Pożarną w Sterdyni za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna  Grupa Działania „Tygiel Doliny Bugu”.

Umowa o przyznanie pomocy została podpisana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. 


Info / Fot. UG Sterdyń

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe