17
2020
2013-11-05

Odznaczony Złotym Medalem


W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia mazowieckim policjantom i pracownikom Policji odznaczeń państwowych i resortowych.

W uroczystości wziął udział pan Jacek Kozłowski - Wojewoda Mazowiecki i insp. Cezary Popławski - Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji. Wśród odznaczonych był nadkom. Marek Bielski. Został udekorowany Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
W trakcie spotkania ponad stu funkcjonariuszy oraz pracowników Policji garnizonu mazowieckiego odebrało odznaczenia państwowe i resortowe w uznaniu za służbę i pracę pełną poświęcenia i zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa.
Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej brązowym Krzyżem Zasługi odznaczono 1 policjanta, Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczono 27 osób, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę 57 osób, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę 8 osób. Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych o nadaniu odznaki „Zasłużony Policjant” uhonorowanych zostało 14 funkcjonariuszy.
Wśród odznaczonych znalazł się nadkom. Marek Bielski - oficer dyżurny Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Wszyscy odznaczeni i wyróżnieni odebrali serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie i życiu osobistym.

Zespół prasowy KWP zs. w Radomiu

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Gratuluję Panu tego odznaczenia

stach
2013-11-13 06:43:21
Strona 1/1


Dane kontaktowe