17
2020
2011-05-23

Odtwarzacz DVD dla zwycięzców konkursu


W Zespole Oświatowym w Grochowie odbyła się II edycja Gminnego Turnieju Europejskiego. Wystartowały w nim reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Sokołów Podlaski.

W rywalizacji, zorganizowanej 11 maja, uczestniczyły trzyosobowe zespoły ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Sokołów Podlaski. Uczniom towarzyszyli opiekunowie. Gościem turnieju był sekretarz gminy – pan Wiktor Osik.
Drużyny uczestniczące w turnieju musiały wykazać się wiedzą na temat krajów Unii Europejskiej – ich symboli narodowych, stolic, warunków geograficznych, znanych postaci. Na zakończenie w konkurencji sprawnościowej zespoły rywalizowały w produkcji „makaronu”. W tej konkurencji trzeba było z kolei wykazać się pomysłowością oraz umiejętnością współpracy w grupie.
Zwyciężyła drużyna z Zespołu Oświatowego w Skibniewie, drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Oświatowego w Przywózkach, a trzecia lokata przypadła drużynie gospodarzy, czyli uczniowiom z Grochowa. Nagrodą dla zwycięskiej placówki był odtwarzacz DVD. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.
W organizacji turnieju pomogły lokalne przedsiębiorstwa: PKS Sokołów S.A., firma OSTEL oraz firma komputerowa BAJT.
BARBARA WOJEWÓDZKA
FOT. ZO GROCHÓW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe