17
2020
2013-10-03

OD WYDAWCY


Drodzy Czytelnicy, dziękujemy Wam za zaufanie jakim obdarzyliście nas, nabywając „Informator Turystyczny Wschodniego Mazowsza”, wydany przez firmę „EFEKT STUDIO”.

Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania, bo już w pierwszym dniu dystrybucji 33 numeru „Wieści Sokołowskich”, dostawaliśmy telefony z całego powiatu z pytaniem, gdzie można nabyć naszą gazetę.

Chyba może cieszyć fakt, że w dobie internetu i telewizji po książkę sięgnęli nasi czytelnicy, a najbardziej cieszy to, że z naszego powiatu.

Wiele egzemplarzy „Wieści Sokołowskich” wraz z przewodnikiem powędrowało do wielu miast w Polsce, a także za granicę np. do Wielkiej Brytanii, Francji, Stanów Zjednoczonych itd., dzięki temu nasz rejon choć trochę stanie się znany w świecie.

Jak już wspomniano w poprzednim numerze, będą dalsze niespodzianki. Zachęcamy do nabywania „Wieści Sokołowskich”. Już niebawem ukaże się kalendarz na 2014 r.

 

                                                                     Z poważaniem

                                                                         Właściciele „EFEKT STUDIO” i „Wieści Sokołowskich”

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A ja kupiłam 4 egzemplarze gazety tym samym obdarowując najbliższych. Jakaż była ich radość!

Stała czytelniczka
2013-10-06 19:37:23

Panie Tomku, przewodnik był dołączony jako prezent do 33 numeru naszej gazety. Niestety, nie można już go nigdzie dostać :( Proszę jednak być czujnym. Już niebawem będą kolejne prezenty :)

Redakcja
2013-10-04 01:11:42

Gdzie można kupić ten informator?

tomeczek
2013-10-03 13:03:22
Strona 1/1


Dane kontaktowe