17
2020
2013-11-05

O etyce i moralności


Ks. dr Krzysztof Kietliński spotkał się ze studentami SUTW. Spotkanie odbyło się w poprzednią środę, 22 października w lokalu „Niespodzianki”. Wykład trwał prawie półtorej godziny.

Krzysztof Kietliński jest wykładowcą na kilku uczelniach, między innymi na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Obszarem jego badań jest przede wszystkim etyka w biznesie i zarządzaniu oraz szeroko pojęta moralność. I o tym głównie opowiadał podczas wykładu zatytułowanego „Moralność zarządzania międzykulturowego”.

Dlaczego właśnie o tym gość postanowił opowiedzieć studentom-seniorom z Sokołowa Podlaskiego?
- Dlatego, że żyjemy w świecie globalnym, gdzie wszystko szybko się zmienia. Chodzi o to, żebyśmy potrafili zrozumieć teń świat, bo jeśli świat rozumiemy, wtedy potrafimy bronić się przed różnego rodzaju wyzwaniami, które nas przerażają - mówił ks. dr Krzysztof Kietliński.
Wykład trwał prawie półtorej godziny. Uczestniczyło w nim kilkadziesiąt osób. Kolejny wykład w ramach SUTW już 6 listopada. Gościem będzie dr Aldona Trzpil z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, która omówi przemiany kulturowe i komunikację międzypokoleniową.

KW / fot. SOK

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Z tego co wiem, to ksiądz Kietliński jest profesorem UKSW doktorem habilitowanym.

Anna
2013-11-13 17:39:34
Strona 1/1


Dane kontaktowe