17
2020
2014-07-04

O aferze taśmowej, i nie tylko...


Ten układ trzeba zmienić  - takie słowa można było wielokrotnie usłyszeć w niedzielne popołudnie w sali konferencyjnej sokołowskiego Urzędu Miasta. Odbyło się wtedy spotkanie w ramach akcji "Czas na zmianę". Organizatorem spotkania był PiS.

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w całej Polsce z mieszkańcami, aby porozmawiać między innymi o nagłośnionej przez media aferze taśmowej. 
Liderem sokołowskiego spotkania był senator z okręgu sokołowskiego, siedleckiego i łosickiego - Waldemar Kraska, który na początku naświetlił uczestnikom słynną aferę taśmową.
 
- Z tych taśm wynika, że głównym celem PO podczas 7-letnich rządów nie było rządzenie państwem, lecz walka z PiS-em. Na arenie międzynarodowej te taśmy pokazują, że jesteśmy w schizofrenii - zaczął Waldemar Kraska. - Mówi się, że ujawnione taśmy są rozmowami prywatnymi. Dlaczego zatem kolacja polityków została pokryta z publicznych, czyli naszych pieniędzy? - pytał retorycznie senator. - Dodać należy, że kolacja była dość kosztowna, wydano blisko 1400 zł. W Polsce według GUS-u 20% Polaków zarabia poniżej tej kwoty - dodał Kraska. 
 
W spotkaniu uczestniczył również burmistrz Sokołowa Bogusław Karakula, który dość ostro wypowiedział się na temat samorządu mazowieckiego, a także... poszczególnych samorządów gminnych z powiatu sokołowskiego. 
- Takiego kolesiostwa jakie panuje obecnie w samorządzie wojewódzkim, jeszcze nigdy nie było. Tam trzeba należeć do PO lub PSL-u. Inaczej żadne pieniądze nie zostaną przyznane - mówił B.Karakula, po czym dodał: - Kolesiostwo jest również wśród wójtów z naszego powiatu. Organizują konwenty, potem zarzucają, że nie jestem na nich obecny. Ale po co? Jeśli ich budżet wynosi 5 lub 6 mln to zawsze znajdą czas, aby się spotkać i pogadać o głupotach. Dla mnie to strata czasu - dodał.
 
W spotkaniu aktywnie brali udział również radni powiatowi należący do PiS, a więc Jerzy Błoński i Sławomir Hardej.
Debata trwała blisko 2 godziny

KW

« wróć | komentarze [14]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A co ty jesteś klonem Palikota,że masz obsesje na punkcie czarnych sukienek.

JAGA
2014-07-16 21:27:15

Zapomnieliście Państwo o facetach w czarnych sukienkach .Oni to dopiero znaleźli sobie w Polsce patent na władzę i łatwe pieniądze.

!@#$%^&*
2014-07-09 13:13:55

Masz rację lawa .Wszyscy ci dranie przez Ciebie wymienieni przez swoją pazerność na szmal, władzę i chore ambicje ukradli nam państwo !

bebek@lawa
2014-07-09 00:10:27

Układy politycy,bizsnesmeni,dziennikarze,społeczeństwo domyślało się,że takie są a teraz ktoś pokazał to wprost,czarno na białym i teraz się wzajemnie kompromitują na oczach całego społeczeństwa, tak jest w kraju czy inaczej jest w naszym grajdołku...każdy odpowie sobie sam, a niedługo wybory, stop jedynkom,czas zmienić całą klasę polityczną od lewa do prawa.

lawa
2014-07-07 22:53:07

Na zdjęciu jest czterech "wspaniałych". Dajcie im władzę, a zobaczycie co potrafią! Ja na szczęcie na emeryturę, dzieci do WB. Ale WY próbujcie, zobaczycie co zostanie z Sokołowa.

Conrad
2014-07-07 21:03:24

...jak widzisz dobrze ktoś to g(...) wrzucił w wiatrak ,teraz obrywają tak naprawdę wszyscy na polskiej scenie politycznej ! W polskim piekiełku aż wrze,a tam ktoś z dystansu tylko ręce zaciera - nawet Ty jesteś jak widzisz częścią tego klasycznego polskiego szaleństwa z którego jak pokazuje historia wszyscy dookoła korzystają,a my Polacy nawet nie wiemy co się wokół nas dzieje,bo przecież musimy się między sobą irracjonalnie naparzać...

bebek@podpalacze z PSL?
2014-07-07 15:52:19

Dziś w telewizji po wiadomościach naczelny tygodnika "Uważam Rze" powiedział parę ciekawych zdań. Za aferą z nagraniami stać może... PSL, który jako jedyny na całej awanturze wyraźnie zyskuje. Jeśli to okaże się prawdą, to cały ten PSL jest największym szkodnikiem w tym kraju!!! I dobre zdanie: "Chcą ukraść obraz, więc dla odwrócenia uwagi podpalają całą galerię".

podpalacze z PSL?
2014-07-06 23:26:32

BOGDAN Z KIM TY SIĘ ZADAJESZ.

EDWARD
2014-07-06 21:58:16

Trzech myślących inaczej daje głos.Suma inteligencji 3x88.Fetor!.

Misia
2014-07-06 21:56:20

Panowie upadliście do samego ...krawężnika. Dajcie już sobie na luz i ludziom też głowy nie zawracajcie.

zaqw
2014-07-05 07:28:38

Parada oszczerców. Niech się pochwalą swoimi osiągnięciami. O Hardeju, senatorze i burmistrzu wiemy. Ale bardzo aktywny Błoński. Mówi się że to kandydat pisu na starostę. A co on dotychczas pokazał? Niech się pochwali swoimi \\\"sukcesami\\\".

sos
2014-07-05 03:59:39

A obok uzdrowiciel mleczarni, trzeba być twardoskórym żeby bez wstydu występować jako obrońca dobra ojczyzny, jak samemu przehandlowało się jeden z największych zakładów pracy w Sokołowie Podlaskim.

zlewniarz
2014-07-04 14:23:59

Klasyczna "ucieczka do przodu" w wydaniu burmistrza Karakuli .Ucieka do przodu ,to jedyne w tej sytuacji wyjście,bo rządzenie miastem zostało przez niego i jego ekipę sprowadzone wyłącznie do administrowania na granicy bankructwa (pusta kasa miasta i wielkie/dziesięciomilionowe zobowiązania finansowe). Nie ma co ukrywać, że Król jest nagi i nie ma za czym się schować ,więc ucieka do przodu i głośno krzyczy,że to nie on jest za to odpowiedzialny,tylko ONI - "wszyscy ci źli ludzie !!!".....Rządy faceta doprowadziły do agonii podmiot za który odpowiadał głową,a on udaje,że wszystko jest w porządku i wykrzykuje ,że to nie on ,tylko to oni ! Zupełnie jak mały chłopiec w krótkich spodenkach w piaskownicy ?!!!

bebek
2014-07-04 10:21:22

A ile Panie senatorze wydałeś na podróż do Urugwaju aby spotkać się z Kobylańskim-wstyd innym wypominać swojego nie pamiętać


2014-07-04 09:35:31
Strona 1/1


Dane kontaktowe