1
2020
2014-01-03

Nożem zaatakował brata


Groźnie zakończyło się nieporozumienie dwóch braci w Kosowie Lackim. Jako argument w kłótni, w ruch poszedł nóż. Jeden z mężczyzn z raną szyi, trafił do szpitala. Nożownik został zatrzymany.

1 stycznia około godz. 19.20 w Kosowie Lackim, do jadącego ul. Wolności patrolu z tamtejszego posterunku wybiegł mężczyzna. Był pijany, tłumaczył, że przed chwilą zranił brata nożem w szyję. 
Policjanci szybko udali się we wskazane miejsce. Czarny scenariusz się potwierdził. W mieszkaniu znajdował się mężczyzna z krwawiącą raną szyi. Obok leżał nóż. W mieszkaniu było widać liczne ślady krwi. Policjanci szybko założyli opatrunek, aby zminimalizować jej upływ.
Ranny mężczyzna był przytomny, zdążył już wezwać pogotowie, które po chwili przyjechało i zabrało mężczyznę do szpitala. Według opinii lekarza dyżurnego, rana była na tyle poważna, że mogła stworzyć realne zagrożenie dla życia.
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ugodził nożem brata. Był pijany. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. 
Trwa przesłuchiwanie świadków i ustalanie przebiegu tragicznego zdarzenia. Najbliższe godziny pokażą, za jakie przestępstwo odpowie 26-letni mężczyzna. Może on odpowiedzieć za uszkodzenie ciała, a nawet za usiłowanie zabójstwa.

asp.szt. Sławomir Tomaszewski


« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

tosz to armagiedon!!

chop spod kosowa
2014-01-03 20:27:59
Strona 1/1


Dane kontaktowe