17
2020
2021-02-23

Nowy Zastępca Komendanta Policji w Sokołowie Podlaskim


Od lutego 2021 r. obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim pełni mł. insp. Monika Sokołowska.

Jest to pierwsza kobieta na kierowniczym stanowisku w strukturach Sokołowskiej Policji. Mł. insp. Monika Sokołowska wcześniej pełniła służbę m.in w:
Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu - na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji
Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu - na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu

Mł. insp. Monika Sokołowska stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim objęła po mł. inspektorze Marku Żero, który z początkiem lutego przeszedł na emeryturę. Na nowo objętym stanowisku życzymy Pani Komendant służby, przynoszącej spełnienie i realizację pasji.


Info. i Fot. Samochody Ratownicze
Opr. K. W.

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Zaraz,zaraz. Jaki to awans?. Miasto Radom 250 tys. mieszkańców. Powiat sokołowski 54 tys. I wiocha totalna. Jakie są akcje poliji w Radomiu, a jakie w klerykalnym powiecie?.Trochę powagi.

666
2021-02-27 13:39:00

Do pracy czy do roboty?. Zastanawia mnie jak to się dzieje, że młodzi ludzie są prawie generałami?.Policzmy. Osoba kończy studia ma lat 24/+-1/ i otrzymuje pierwszy stopień oficerski.W czasie pokoju, a taki mamy, awanse powinny być co 5 lat./no chyba że/. Ta pani kolejny awans powinna otrzymać w wieku 29 lat, kolejny 34, następny 39,i ten co widnieje na pagonach w wieku 44 lat.Nie wugląda na tyle, co dobrze o niej świadczy.A może jest zasłużona dla władzy, albo miła?.

popo
2021-02-25 10:31:17
Strona 1/1


Dane kontaktowe