17
2020
2012-09-14

Nowy most na Cetyni


Jest ona możliwa dzięki środkom, jakie wójtowi gminy przekazał wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. Jest to rezerwa pochodząca ze środków ministra spraw wewnętrznych.
Budowa mostu jest możliwa dzięki działkom, które na rzecz gminy nieodpłatnie przekazały dwie rodziny oraz OSP Niewiadoma. Podczas ostatniej sesji rady gminy w Sabniach wójt Ireneusz Wyszyński poinformował zebranych, że pozwolenie na budowę mostu gmina otrzymała w ostatni dzień sierpnia. – Państwo Toczyscy i Krasnodębscy oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Niewiadomej uczynili wspaniały gest i zupełnie nieodpłatnie przekazali na rzecz lokalnej społeczności działki. Co najważniejsze, nie kierowały nimi żadne pobudki finansowe, rekompensaty czy odszkodowania, zrobili to dla ogółu, dla poprawy życia nas wszystkich. Dzięki temu możemy rozpocząć budowę
mostu na Cetyni – powiedział wójt gminy.
Most na rzece połączy Niewiadomą z drogą powiatową Sokołów – Grodzisk. Będzie o kilka metrów dłuższy od dotychczasowego. Na czas budowy mieszkańcom zostanie zapewniona komunikacja zastępcza, a początek prac zaplanowano już wkrótce.
LK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe