43
2019
2017-07-05

Nowy „kapitan” w sokołowskim sporcie


Z funkcji dyrektora sokołowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zrezygnował Krzysztof Iwański. Jego następcą został Sławomir Chadaj.
 
   "Na razie jestem osobą pełniącą obowiązki dyrektora. Do wyboru mojej osoby na to zaszczytne stanowisko jest jeszcze długa droga. Nie skomentuję sytuacji związanej z moim poprzednikiem. Nie znam szczegółów odejścia. Myślę, że najbardziej wiarygodne informacje uzyskać można tylko u źródła.
   W poprzednich miejscach pracy zarządzałem kilkunastoosobowymi zespołami. Faktem jest, że nie była to praca związana ze sportem, ale była to typowa praca z ludźmi. Schematy zarządzania zawsze i wszędzie pozostają niezmienne. Cenię sobie taki rodzaj służby społeczeństwu.
   Jestem emocjonalnie związany z sokołowskim sportem i wyrażam pełną wolę współpracy, by zebrać sowity sportowy plon wspólnego wysiłku i pracy. Jestem zwolennikiem pracy od podstaw. Sam nie dokonam cudu i nie zdobędę sportowych laurów. Gorąco wierzę w sokołowską młodzież, w jej zapał i głód sukcesów, nie tylko w sporcie. Wspieram każdą pozytywną inicjatywę związaną z rekreacją. Moje serce jest na boisku piłkarskim. Sam kiedyś biegałem za piłką. Ale jako dyrektor nie mogę sobie pozwolić na faworyzowanie sekcji piłkarskiej. Na równi traktuję wszystkie sekcje sportowe, każda z nich może liczyć na moją pomoc w dalszym rozwoju.
   W najbliższym czasie przeprowadzimy też wszelkie działania mające na celu doprowadzenie do stanu użytkowego stadionu przy ul. Okrężnej. Przede mną i moim zespołem jest mnóstwo pracy. Żeby dokonywać zmiany, należy dobrze poznać ludzi. Wierzę w moich ludzi, w zespół, którym kieruję. W obecnej chwili nie chcę dokonywać żadnych zmian kadrowych".    

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Trzymam kciuki! Powodzenia!

Belzebiusz
2017-07-05 22:33:53
Strona 1/1


Dane kontaktowe