17
2020
2017-10-11

Nowy chodnik w Bielanach


W sierpniu zakończono prace związane z remontem chodnika przy drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bielany Jarosławy na odcinku Urząd Gminy – Zespół Oświatowy Bielany Jarosławy.

 Do wykonania remontu przyczyniło się wiele osób, którzy chętnie służyli pomocą zarówno na etapie planowania jak również wykonawstwa. Elementem napędowym w całym przedsięwzięciu były prośby mieszkańców poparte podaniami sołtysów wsi Bielany –Żyłaki i Bielany –Wąsy oraz pismo Pani Dyrektor i Rady rodziców Z. O. Bielany Jarosławy z prośbą o pilny remont chodnika. Prośby poparł Wójt Gminy Bielany w swoim piśmie do Dyrektora GDDKiA w Warszawie Pana Mariana Gołosia. Po wstępnej akceptacji odbyło się spotkanie Pana Wójta Zbigniewa Woźniaka z Panem Dyrektorem Marianem Gołosiem w obecności Senatora RP Pana Waldemara Kraski. Efektem rozmowy było pozytywne rozpatrzenie próśb mieszkańców i akceptacja planowanego remontu.
Kolejnym etapem były ustalenia i bardzo dobra współpraca z Kierownikiem GDDKiA oddział w Siedlcach Panem Szczepanem Mirońskim. Prace rozbiórkowe wykonała gminna Spółka PUK Bielany wraz z rodzicami dzieci z Z.O. Bielany Jarosławy i Z.O. Rozbity Kamień. Bezpłatnie przekazana kostka została wykorzystana do wykonania chodników przy Zespole Oświatowym w Bielanach Jarosławach i Zespole Oświatowym w Rozbitym Kamieniu.
Podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w prace związane z remontem chodnika i liczymy na kolejną równie owocną współpracę przy wymianie nawierzchni i wykonaniu kolejnych chodników przy drodze krajowej na terenie Gminy Bielany.

Z wyrazami szacunku:
Wójt Gminy Bielany
/-/Zbigniew Woźniak

 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dobra zmiana ! Prosimy o wiecej. Dziekujemy.

Jarek Bielany
2017-10-12 09:50:33
Strona 1/1


Dane kontaktowe