17
2020
2017-10-30

Nowi pierwszoklasiści w Niecieczy


 W poniedziałek 23 października do grona uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Niecieczy oficjalnie dołączyli pierwszoklasiści. Nowych uczniów do krainy wiedzy wprowadzili ci starsi, którzy wraz z pierwszakami uczestniczyli w programie artystycznym przygotowanym przez wychowawczynię klasy I - Mariannę Borową.

Najmłodsi odpowiadając na pytania wykazali się wiedzą o ojczyźnie. W drugiej części uroczystości przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Niecieczy.

Życzenia pierwszoklasistom złożyli dyrektor placówki Marek Ratyński, ks. Stanisław Falkowski i prezes stowarzyszenia prowadzącego szkołę Elżbieta Pietrzykowska, która życząc sukcesów zwróciła też uwagę na to, że podczas szkolnej wędrówki mogą zdarzyć się i porażki. Jednak i one są potrzebne bo, nas kształcą i pozwalają odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych.

Najwięcej emocji wśród dzieci wzbudziły podarunki, kuferki obfitości i uroczyście wręczone legitymacje szkolne. Później był czas na kawę, dobre ciasto i tort, które przygotowały mamy naszych pierwszaków.

NSP w Niecieczy

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe