17
2020
2014-06-27

Nieudana rezygnacja


Przewodniczący jednej z komisji złożył rezygnację. Radni nie dopuścili jednak do tego, aby przewodniczący odszedł.

Radny gminy Ceranów, Jan Młyński złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego a także członka komisji planowania budżetu i finansów. Jak napisał w uzasadnieniu, powodem rezygnacji jest brak współpracy w ostatnich 18 miesiącach z wójtem Krzysztofem Młyńskim.
- Wiadomo jak się odbywają posiedzenia komisji. Wydatki bieżące nie są z nami konsultowane. W takim razie szkoda mojego cennego czasu - mówił radny.

Odejście z komisji nie jest jednak takie proste jak się wydaje. Owszem, przewodniczący mógłby odejść - pod warunkiem zaś, że radni przegłosują jego odejście. A radni podczas sesji, która odbyła się 26 czerwca, wcale nie głosowali za odejściem Jana Młyńskiego.

Nikt z radnych nie był "za", nikt również nie był przeciw. Wszyscy radni obecni na sesji wstrzymali się od głosu. W tej sytuacji radny nadal musi pełnić funkcję przewodniczącego - niezależnie od tego czy tego chce, czy nie.

KW

« wróć | komentarze [5]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dla Pana Młyńskiego nie ma kandydata na wójta poprzedniego też zmieszał z błotem i ten też mu sie już nie podoba , najlepiej żeby jego "mądra" Kasia rządziła w Ceranowie. Dla mnie powinni zamknąć gminę i szkołę w Ceranowie i byłby święty spokój , bo co nie zostanie zrobione to i tak zle .

mieszkaniec gminy
2014-09-22 18:31:13

do fredi... gdybyś znał przepisy to byś nie pisał głupot bo z tego co wiem to żeby zostać sekretarzem to trzeba pracować na stanowisku kierowniczym 2 lata, a wójt niech nie plecie ci głupot do ucha fredi bo ma tyle samo rozumu co i ty.


2014-07-12 12:53:24

Tak tak a to że pan Jan próbował na siłę zrobić córkę panią sekretarz to niema tu nic do rzeczy ha ha ,i chce tylko dobra gminy ?? Wójt powiedział nie a oni robią batalie przeciw niemu.

fredi
2014-07-08 22:37:42

O była sesja. A jak się popisał nowy przewodniczący Rady? Nauczył się czytać, czy "dukał" tak jak kiedyś? Nie powinien robić z siebie pośmiewiska i nie pchać sie tam gdzie nie jego miejsce. Wójtowi jednak pasuje taka persona, bo nic nie zauważy i przytakuje kłamstwom.

OSA
2014-06-27 03:35:31

I bardzo dobrze, ktoś musi pilnować naszych (a nie wójta) pieniedzy bo inaczej Gmina zostanie zdefraudowana. Jak nie bedzie Gminy to nie będzie nic, ani miejsc pracy ani szkoły. Zastanówcie się wyborcy!!!!!

pszczółka
2014-06-27 03:20:05
Strona 1/1


Dane kontaktowe