1
2020
2011-10-22

Niecodzienny konkurs


W poniedziałek (24.10) o godz. 14.30 przed Komendą Powiatową Policji rozpocznie się kampania „Widoczny czyli Bezpieczny”. Kampania polega na propagowaniu wśród kierowców jednośladów potrzeby jazdy w kamizelkach odblaskowych.  Do udziału w tej kampanii zapraszamy wszystkich, jednak nie kryjemy dotarcia do osób powyżej 60 roku życia. To oni najczęściej stają się ofiarami wypadków drogowych.

Dzięki temu niecodziennemu przedsięwzięciu będziecie mogli Państwo wygrać wiele innych cennych nagród. Wystarczy jechać rowerem bądź motorowerem, a od policjantów otrzymacie los, który weźmie udział w losowaniu. Konkurs „Widoczny, czyli Bezpieczny” będzie trwał do końca maja 2012 roku.

Zachęcamy wszystkich do jazdy w kamizelkach i włączenie się do konkursu. Przypominamy, że mogą brać w nim udział również zorganizowane wycieczki i rajdy. Liczymy tutaj na zaangażowanie ze strony nauczycieli naszych szkół. Wystarczy, że z wyprzedzeniem powiadomimy Policję o planowanym wyjeździe uczniów ze szkoły na wycieczkę rowerową, a uczniowie będą jechali w kamizelkach, wszyscy otrzymają losy i wezmą udział w losowaniu nagród. Należy podkreślić, że dotychczas, policjanci nie odnotowali wypadku, w którym uczestniczyła by osoba w kamizelce odblaskowej.

 

To już druga edycja konkursu. W ubiegłym roku główną nagrodę – kino domowe – wygrała Gabriela Mlonek. Nagrodzonych było około 15 osób. Wszystkie oprócz nagród, zyskały najważniejszą rzecz – bezpieczeństwo.

 

W tegorocznej edycji głównym partnerem Komendy Powiatowej Policji jest Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaski oraz jak w roku ubiegłym Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach.

 

Jeszcze raz zapraszamy do udziału w konkursie. Pamiętaj „Widoczny, czyli bezpieczny”. Start poniedziałek, 24 października godz. 14.30 przed Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 50. W tym dniu policjanci będą również znakowali Państwa rowery. Zapraszamy.

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

 

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe