17
2020
2012-07-20

Niecodzienna olimpiada


27 czerwca w Wyrozębach gm. Repki, jak co roku odbyła się gminna olimpiada pod hasłem Zachowaj trzeźwy umysł. Celem olimpiady jak zawsze było popularyzowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu, rozwijanie prawidłowych postaw sportowej rywalizacji oraz promowanie stylu życia bez uzależnień. Organizatorami corocznej akcji byli Wójt Gminy Repki, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrozębach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Repkach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Repkach oraz Posterunek Policji w Repkach.

 

Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach. Każdy zawodnik mógł wziąć udział w dwóch konkurencjach indywidualnych i jednej grze zespołowej. Większość konkurencji była wspólna zarówno dla chłopców jak i dla dziewcząt.  Jedynie w konkurencji zespołowej chłopcy grali w piłkę nożną, a dziewczęta w dwa ognie.

 

W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Wyrozębach – 277 punktów. Na miejscu II uplasowała się Szkoła Podstawowa w Repkach – 143 punkty. III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie – 136 punktów.

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary. Na wszystkich uczestników czekały drobne upominki i pyszne słodycze.

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

Asp.szt. Sławomir Tomaszewski

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe