2
2020
2015-06-03

Niebezpieczny chodnik!


- Konieczny jest remont chodnika przy ulicy Wilczyńskiego - alarmuje radna miejska Krystyna Matysiak. 

- Były już u mnie 2 posiniaczone osoby, które przewróciły się na tym chodniku - mówi radna. - A takich osób jest z pewnością więcej. Należy więc coś z tym zrobić, bo być może niebawem ktoś przyjdzie do urzędu ze skargą. Słyszałam nawet, że ktoś chce iść do sądu - kontynuuje K.Matysiak.
 
Ulica Wilczyńskiego jest drogą krajową, którą zarządza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Problem w tym, że samorząd miejski nie może się z nimi dogadać. Najłatwiejszym rozwiązaniem wydaje się samodzielne wykonanie remontu przez miasto. Jak się okazuje, nie jest to wcale takie proste.
 
- I nie chodzi o pieniądze - podkreśla burmistrz Bogusław Karakula. - Po prostu oni są właścicielem tej drogi, więc my sami nie możemy nic tam zrobić. Mam jednak nadzieję, że jakoś się dogadamy - dodaje włodarz.
 
O złym stanie chodnika alarmują także mieszkańcy ulicy Siedleckiej. Tam sytuacja wygląda podobnie. Ulica Siedlecka również jest drogą krajową. 
 
KW
 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A widzieliście jak wygląda chodnik koło Brzozowa. w górę i w dół,w górę i w dół,w górę i w dół,w górę i w dół,w górę i w dół, to specjalność dla emerytów na zimę.

brzozowiczanin
2015-06-09 15:45:27

Taka dziarska harcerka powinna zrobić nocny czyn społeczny i chodnik ułożyć, a nie siniaki oglądać.

Igor
2015-06-04 18:25:50

....no to się q..wa dogadajcie! Na co czekacie ? Co to za głupie tłumaczenia ?!

bebek
2015-06-03 21:24:05
Strona 1/1


Dane kontaktowe