7
2020
2017-07-10

Nasi nie tylko na spotkaniu z prezydentem Trumpem


          W sobotę 8 lipca ponad 40 osób – głównie członków i sympatyków partii Prawo i Sprawiedliwość z powiatu sokołowskiego uczestniczyło w autokarowym wyjeździe do Warszawy. Głównym celem wyjazdu był udział w spotkaniu z prezydentem USA Donaldem Trumpem na Placu Krasińskich. W programie był też polsko-amerykański piknik na błoniach Stadionu Narodowego pod hasłem „Razem Bezpieczni”, zorganizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej, Ambasadę USA w Warszawie oraz PGE Narodowy.  
        Atrakcjami pikniku to nowoczesne uzbrojenie i sprzęt, indywidualne wyposażenie pilota F-16, żołnierzy jednostek Wojsk Specjalnych, Żandarmerii Wojskowej, uzbrojenie i wyposażenie indywidualne żołnierzy WOT, pokaz Muzeum Wojska Polskiego, wystawy okolicznościowe w tym poświęcona Jednostce Specjalnej GROM, chorągwie husarskie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, wojskowe orkiestry i zespoły działające przy klubach wojskowych, a także możliwość skosztowania  wojskowego chleba i wojskowej grochówki. Był także punkt informacyjny Wojsk Obrony Terytorialnej  oraz wojskowych uczelni i Biura ds. Organizacji Proobronnych,  
       Z kolei w strefie amerykańskiej można było poznać tradycyjne rozrywki prosto zza oceanu, wziąć udział w warsztatach oraz posłuchać muzyki, przy której chętnie bawią się Amerykanie.

J.O.
 
 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A ile im zapłacili za wycieczkę? u nas "chodziło" po 200 zł do tego żarcie gratis i woda do picia

margot
2017-07-17 20:56:44

Pojechali zobaczyć Twojego idola "Bolka"."Bolek" to co innego wykształcony obyty w świecie PO prostu został prezydentem dlatego że zawsze kierował się prawdą oraz ideą.

do Marlona
2017-07-11 17:33:22

Pojechali głupio się cieszyć, że przyleciał do nas przyjaciel Putina. To najgorszy prezydent w historii USA. Przegrał wybory, a został prezydentem w wyniku wadliwej ordynacji wyborczej. Gdyby nie kasa jego rodziny to ten burak byłby nikim.

marlon
2017-07-11 08:58:40
Strona 1/1


Dane kontaktowe