25
2022
2022-08-02

Nasi Czytelnicy polecają


Wakacje to czas na odpoczynek i regenerację sił. Często jesteśmy zabiegani w trybikach dnia codziennego, zestresowani natłokiem spraw, dlatego na czas urlopowy polecamy coś lekkiego, przyjemnego i relaksacyjnego.

Czytelnicy polecają twórczość Emily Giffin np. „Kłamstwa od serca”. Poetka w piękny sposób pisze o uczuciach, emocjach i zbliżeniach dwojga ludzi, sprawia, że trzeba dany tytuł przeczytać do końca. Opowieść o sile prawdziwej miłości, która potrafi pokonać wszelkie zło oraz sprawić, że jeżeli się kogoś kocha, to warto dać drugą szansę, gdyż każdy na nią zasługuje. Książka stosunkowo lekka, ciekawa, w sam raz na letnie odprężenie.

Czytelnicy polecają także twórczość Gabrieli Gargaś np. „Dzień Kobiet”. Historia trzech kobiet: Cecylii, Agnieszce i Izabeli. Są od siebie tak różne, a jednak połączone ze sobą nie tylko więzami krwi, a także splotami zdarzeń. Czy błędy przeszłości ulegają przedawnieniu? Czy kobiecość jest taka, jak próbują nam wmówić? Czy warto rzucić wszystko i podążać za swoim szczęściem? A może warto zacząć wszystko od nowa? Czytelniku, wybór zależy od Ciebie.

Dla miłośników romansów z tłem historycznym czytelniczki polecają „Białe róże z Petersburga" autorstwa Joanny Jax. To opowieść o miłości, wplątanej w wielką historię i silniejszej od wyznawanych zasad. Dobro i zło zamieniają się miejscami, a człowieczeństwo wystawione jest na próbę. Pozostaje wiara, że jedynie miłość może ocalić prawdziwe wartości.

Dla połykaczy książek polecamy cykl „Wojna i Miłość” autorstwa Jolanty Marii Kalety. Napisana z rozmachem powieść pokazuje, że historia może być porywająca i fascynująca. Że to nie zbiór dat i wydarzeń, a ludzie i emocje. Książka nie jest romansem, choć kilka romantycznych losów zostało w niej zapisanych. Autorka prowadzi jednocześnie wątki kilku bohaterów na różnych szczeblach społecznych. Życie każdego z nich obraca się w gruzy. Jest tu ogrom wiedzy i wydarzeń. Jest to opowieść o wojnie z romansem w tle.

Zapraszamy do lektury. Indywidualnie dobierzemy książkę do upodobań każdego Czytelnika.

Biblioteka Pedagogiczna

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe