17
2020
2013-03-04

Narkotykowy łąńcuszek


Podczas policyjnej kontroli drogowej wpadł dealer narkotyków. Miał przy sobie jedynie kilka gram. Jednak dalsza żmudna praca policjantów przyczyniła się do ustalenia wielu osób, które od niego kupowały zarówno amfetaminę jak i haszysz.
Kilka dni temu, podczas policyjnej kontroli drogowej, sokołowscy kryminalni, zatrzymali kierowcę osobowego daewoo.  Podczas kontroli okazało się, że w kieszeni spodni, miał torebkę z białym proszkiem. Wszystko wskazywało, że może to być amfetamina. Badanie specjalnym testerem, potwierdziło przypuszczenia policjantów.  Mężczyzna posiadał przy sobie blisko 4 gramy tego narkotyku.
Został zatrzymany, a policjanci rozpoczęli ustalenia, gdzie mężczyzna kupił te narkotyki i czy komuś je sprzedawał. Bardzo szybko policyjne dochodzenie zaczęło przynosić efekty. Udało się ustalić, że mężczyzna oprócz tego, że sam brał narkotyki, to sprzedawał je innym.
Rozpoczęły się kolejne zatrzymania. Jako pierwszą policjanci zatrzymali kobietę. Pracowała jako barmanka w jednym z lokali na terenie powiatu węgrowskiego. U niej również policjanci znaleźli amfetaminę.
Policyjne ustalenia pozwoliły na udowodnienie, że mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego, w swoim asortymencie, oprócz amfetaminy, posiadał również haszysz. Mężczyzna odpowie teraz przed Sądem za posiadanie i handel narkotykami. Za ich posiadanie, odpowiedzą zaś pozostałe osoby, które narkotyki kupowały.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski
« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe