2
2020
2011-08-18

Narkotyki w „slipkach”


Policjanci sokołowskiej patrolówki zatrzymali rowerzystę, który kierował  rowerem będąc  pod wpływem narkotyków. Dodatkowo okazało się, że posiadał trzynaście działek marihuany. Aby nikt ich nie znalazł, schował je ..... w slipkach.

 

Około godz. 23.05 policjanci sokołowskiej patrolówki zatrzymali na ul. Ks. Bosko rowerzystę, który jechał tzw. „wężykiem”, dodatkowo jego pojazd nie posiadał wymaganego oświetlenia, co również wzbudziło czujność patrolujących policjantów.

 

Po zatrzymaniu 19-letni rowerzysta był bardzo speszony policyjną kontrolą. Był zdenerwowany i cały czas zachowywał się niespokojnie.

 

Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że nie jest pod wpływem alkoholu. Jednak nastolatek w dalszym ciągu zachowywał się w podejrzany sposób, dlatego od młodego mężczyzny pobrano krew na zbadanie obecności narkotyków w organizmie.

 

Podczas przeszukania znaleziono schowaną w slipach foliową torebkę, w której znajdowało się 13 torebek wypełnionych suszem marihuany.

 

Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie narkotyków oraz najprawdopodobniej za jazdę rowerem pod wpływem środków odurzających.

 

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Ewidentnie młody dilerzyna a oni mu za rower sie czepiają zamiast za rozprowadzanie narkotyków, innym dzieciakom.

Lolek
2011-08-27 13:00:56
Strona 1/1


Dane kontaktowe