18
2019
2014-07-29

Narkotyki w bagażniku


Ponad 40 gramów amfetaminy znaleźli sokołowscy kryminalni w bagażniku kontrolowanego samochodu. Jadący nim dwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z nich już przyznał się do tego, że narkotyki są jego własnością.
 
We wtorek, 29 lipca około godz. 11.00 w Kosowie Lackim na ul. Mostowej sokołowscy kryminalni zatrzymali do kontroli BMW. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn. Obaj byli zmieszani policyjną kontrolą. Podczas dokładnej kontroli samochodu szybko wyszło na jaw dlaczego. W bagażniku policjanci znaleźli torebki z białym proszkiem. Jeden z mężczyzn jadących samochodem przyznał się, że jest to amfetamina i jest jego własnością.
 
Okazało się, że dwaj mieszkańcy gminy Kosów Lacki przewozili samochodem łącznie ponad 40 gramów amfetaminy. Mieli również wagę do rozważania działek oraz małe torebki foliowe do ich porcjowania.
 
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich weszli w posiadanie narkotyków oraz czy mężczyźni nie trudnili się handlem środkami odurzającymi. 

asp. szt. Sławomir Tomaszewski

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe