17
2020
2016-02-04

Najlepsi w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową


We wtorek 19 stycznia w Galerii „Dom” Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbyło się wręczenie nagród laureatom  Konkursu Plastycznego na Szopkę Bożonarodzeniową, zorganizowanego przez SOK.

Jak informują organizatorzy, konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a poziom prac był bardzo wysoki i wyrównany.
Komisja Konkursowa w składzie: Ewelina Śmiejkowska - Steć – podinspektor ds. promocji, rozwoju i informacji, UM Sokołów Podlaski, Iwona Kopiwoda – Zastępca Dyrektora SOK, Maja Pałuska – historyk sztuki, Aleksandra Rykała – artysta plastyk, po dokonaniu 7 stycznia przeglądu prac nadesłanych na konkurs przyznała następujące nagrody oraz wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych.
W kategorii PRZEDSZKOLA I KLASY „0” I miejsce otrzymała Nela Sosnowska z MP nr 2 w Sokołowie Podl., II – Zofia Świderska z MP nr 3 w Sokołowie Podl., III miejsce – Filip Skrodzki i Olaf Skrodzki z MP nr 2 w Sokołowie Podl. Wyróżnienia: Jakub Gałecki (MP nr 3), Amelia Dmowska (NP „Akademia Puchatka”), Olga Kosieradzka, Oliwier Szurowski (MP nr 2). 
W kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE klasy I – III I miejsce przyznano Mikołajowi Pomarańskiemu z SP nr 2 w Sokołowie Podl., II – Malwinie Bierdzińskiej, Marii Zakrzewskiej z SP nr 2, III – Natalii Rosłan, Julii Rosłan, Martynie Kucharczyk. Wyróżnienia: Zuzia Marchel (SP w Kosowie Lackim), Lubosz Wrzosek (SP nr 4 w Sokołowie Podl.), Maja Zawadzka (SP nr 4).
W kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE klasy IV-VI I miejsce zajęła Kornelia Szurowska z Sokołowa Podl., II – Paweł Bartczuk z SP w Kosowie Lackim, III – Natalia Świeżak z SP w Skibniewie. Wyróżnienia: Aleksandra Michałowska, Emilia Krochmal (SP nr 2), Ewelina Krzymowska, Natalia Kazimierczuk, Sebastian Karendys, Paweł Bartczuk, ( SP w Kosowie Lackim), Kinga Godlewska, Julia Stepnowska, Mateusz Dybowski (SP w Kosowie Lackim) W kategorii  GIMNAZJUM I miejsce otrzymali Mikołaj Pieńkowski i Adrian Strus z PG nr 1 w Sokołowie Podlaskim, II miejsce – Artur Leszczak z PG nr1. Wyróżnienia: Paulina Meleszewska (PG Kosowie Lackim), Michał Adamczuk, (PG nr 1).
Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczyli Marcin Celiński, Dyrektor SOK oraz Iwona Kopiwoda, Zastępca Dyrektora SOK. 
 
JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe