17
2020
2016-03-23

Najlepsi recytatorzy w Gminie Sabnie


W środę 16 marca w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Niecieczy odbyły się gminne eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół z terenu Gminy Sabnie w trzech grupach wiekowych.

Recytację oceniało jury w składzie: Marianna Popławska – Kierownik Gminnej Biblioteki w Sabniach, Jadwiga Kalinowska – ZS w Sabniach, Alicja Mosiej – SP w Zembrowie, Krzysztof Błoński – SP w Zembrowie. W pierwszej grupie wiekowej (kl. I-III szkoły podstawowej) zwyciężył Jakub Jurczak ze Szkoły Podstawowej w Zembrowie, II miejsce zajęła Gabriela Saczuk z Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, III - Klaudia Gmitrzuk z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach. W kategorii kl. IV-VI szkoły podstawowej zwyciężyła Zuzanna Kurowicka (NSP w Niecieczy), II miejsce zajęła Paulina Tymińska (PSP w Sabniach), III - Otylia Wierzbicka (NSP w Niecieczy). W grupie wiekowej gimnazjum najwyżej oceniło recytację Mileny Boguckiej, II miejsce przyznano Anecie Wierzbickiej, III - Natalii Benedykciuk (wszystkie z Publicznego Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej będą reprezentować Gminę Sabnie podczas eliminacji powiatowych w Sokołowie Podlaskim 01.04.2016 r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe