25
2019
2011-05-23

Nagrodzono najpiękniejsze kartki


Biblioteka Pedagogiczna w Sokołowie Podlaskim zorganizowała konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. 17 maja nagrodzono laureatów i zaprezentowano wystawę ich prac.

Na początku spotkania o tradycjach wielkanocnych opowiedziała Marianna Kobylińska, dyrektor GOKiS w Sterdyni. Później przyszła kolej na wręczenie nagród. Otrzymały je wszystkie przedszkolaki biorące udział w konkursie. W pozostałych grupach wiekowych najlepsi okazali się: Martyna Ewiak (SP w Czekanowie), Ewa Kamińska (SP w Czekanowie), Angelika Miłobędzka (SP w Repkach), Karolina Iwańska (SP w Czerwonce), Gabriela Toczyska (SP1 w Sokołowie), Mateusz Połok (SP w Czekanowie), Mateusz Piwko (SP w Łazowie), Monika Wycech (SP w Nowej Wsi), Karolina Miłobędzka (SP w Repkach), Anna Onyśk (SP w Nowej Wsi), Bartosz Jędrzejkiewicz (SP w Nowej Wsi), Natalia Gizińska (SP2 w Sokołowie), Aleksandra Lusińska (SP2 w Sokołowie), Sylwia Iwańska (SP w Czerwonce), Amanda Wantusiak (SP w Nowej Wsi), Magdalena Stasiuk (Gimnazjum w Repkach), Radosław Replin (Gimnazjum w Grochowie), Aleksandra Parzonka (Gimnazjum w Sterdyni), Weronika Rokita (Gimnazjum w Sterdyni), Agnieszka Bednarczyk (Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie), Karolina Kucharczyk (Gimnazjum w Repkach), Patrycja Wróblewska (Zespół Szkół Specjalnych w Sokołowie), Mariola Zduniak (Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie).
Prace uczestników konkursu oceniała komisja w składzie: Grzegorz Anusiewicz, Aneta Kocak, Renata Jaroszewska i Monika Mieczkowska.
TEKST/FOT. K. MARKUSZ

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe