17
2020
2013-09-27

Nagrody dla uczniów i samorządu


Kilku uczniów ze szkół podstawowych znajdujących się w gminie Repki zostało nagrodzonych w konkursach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013”.

Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów profilaktyczno-edukacyjnych w naszym kraju; cieszy się zaufaniem wielu instytucji państwowych, tj. Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Gmina Repki bardzo chętnie uczestniczy w kampanii od kilku lat. Co roku coraz więcej uczniów postanawia wziąć udział w realizacji projektu. W tym roku kilka osób z gminy Repki zostało nagrodzonych.
 
Rozdanie nagród laureatom konkursów miało miejsce we wtorek, 17 września w trakcie sesji Rady Gminy Repki. Dyplomy oraz nagrody z rąk wójta gminy Repki Krystyny Mikołajczuk-Bohowicz oraz Przewodniczącego Rady Gminy Adama Czarnockiego, otrzymali: Emilia Dobrowolska, Julita Czapska, Olga Szymańska, Marta Wrzesień, Agata Siejka, Dawid Zawadzki i Wiktor Jóźwiuk. Nagrody zostały ufundowane przez  Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu i Wójta Gminy Repki. Ponadto, Emilia Dobrowolska została także laureatką nagrody głównej w ogólnopolskiej edycji konkursu „Na tropie piękna”. W nagrodę Emilia dostała tablet oraz wiele ciekawych upominków podczas Gali Finałowej Xlll edycji kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, która miała miejsce 18 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
Co ważne, wyróżniona została również Gmina Repki, bowiem otrzymała Certyfikat „Samorządu zaangażowanego w nowoczesną profilaktykę i edukację”.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a Emilii w szczególności.
 
KAMIL WASZCZUK / FOT. UG Repki


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe