43
2019
2011-10-28

Nagroda wręczona!


Związek swoją szeroką działalność rozpoczął kilka lat temu od wydawania potrzebującym członkom organizacji żywności dostarczanej w ramach programów pomocowych Unii Europejskiej. Z tej formy pomocy wciąż korzysta tu wiele osób, jednak coraz więcej jeździ też na organizowane wspólnie w biurem podróży Glob wycieczki. W przyszłym roku emeryci chcą zobaczyć Paryż i zamki nad Loarą. - Jestem dumny z tej nagrody, bo świadczy ona o dostrzeżeniu mrówczej pracy około pięćdziesięciu wolontariuszy skupionych w naszym związku - zapewniał nas przewodniczący Związku, Marek Zarębski, zaraz po ogłoszeniu przez Radę Miasta informacji o przyznaniu nagrody. - Ci ludzie w czynie społecznym pracują na rzecz ubogich, wydając towary w magazynie. Nasze propozycje to również gimnastyka rehabilitacyjna, gimnastyka w wodzie, nauka i udoskonalanie pływania. Zorganizowaliśmy kilkanaście spotkań z instruktorem nordic walking. Teraz chętni sami już chodzą z kijami. Nasza oferta to więc nie tylko opieka i pomoc, ale również propozycje aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nagroda została przyznana za całokształt działalności na rzecz miasta Sokołowa Podlaskiego. Przedstawiciele Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Sokołowie otrzymali statuetkę Sokoła oraz pamiątkowy dyplom.

Wszyscy, którzy chcieliby skorzystać z bogatej oferty sokołowskiego Oddziału Rejonowego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów mogą skontaktować się z biurem: ul. Armii Krajowej 2, pokój 3; tel: 500 095 703.

 

Katarzyna Markusz

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Jak się patrzy na tą komuszą trójcę to się żółć wylewa. Szok.

melior
2011-10-30 13:24:05
Strona 1/1


Dane kontaktowe