17
2020
2016-02-18

Na Zorach jest niebezpiecznie


- Na osiedlu Zory jest bardzo niebezpiecznie. Kierowcy jeżdżą zbyt szybko! - alarmuje radny miejski Zygmunt Wycech. 

Radny przyszedł na zeszłotygodniową debatę nt. bezpieczeństwa. Prosił komendanta powiatowego, aby na osiedlu było więcej patroli.
 
- Nie jestem zwolennikiem karania ludzi mandatami. Społeczeństwo nie jest bogate, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze - mówił radny. 
 
Problem dostrzegło już wielu mieszkańców osiedla. Niektórzy interweniowali u radnego Zygmunta Wycecha. Inni interweniują w Sokołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Kilka miesięcy temu problem zgłosił na sesji miejskiej prezes SSM Michał Siemieniak. Prosił władze miasta, aby postawić tam znaki o ograniczeniu prędkości.
 
Znaki są. Nie dają jednak żadnych efektów. Kierowcy nadal notorycznie łamią przepisy. 
 
Radny Zygmunt Wycech zaproponował na debacie, aby wziąć pod uwagę budowę chodnika i przede wszystkim wysłać w ten rejon więcej policyjnych patroli. 

- Przyjrzeliśmy się sprawie. Skierujemy tam więcej patroli - zadeklarował komendant sokołowskiej policji Wiesław Nasiłowski.

KW
fot. MT

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A moze zrobic szlabany i straz na osiedle skoro jeat tak niebezpiecznie ! Nikt bez przepustki nie wjedzie i wyjedzie ! Mam pytanie ile bylo wypadkow i ofiar smiertelnych ? Chyba zero , co ? Czy oprocz bezpieczenstwa nie ma innych problemow ? Np kto jak i w jakiej ilosci gospodarzy pieniedzmi spoldzielni. Panie Wycech w ta strone nalezy isc, trzeba byc inteligentnym ! Bo bezpieczenstwo to ludzie i ich pieniadze/podatki a spoldzielnia/miasto tym "zaraadza" od ponad 20 lat zero rozwoju i udogodnien , pytanie dlaczego ? Plastikowe daszki, latarnie to tak zaciskaja pasa w tej spoldaielni ? To Pan sprawdz !!!!!!!

a moze
2016-02-24 18:08:31

Panie radny w jakim ty świecie żyjesz? Epoka komunizmu już dawno się skończyła teraz mamy kapitalizm. Koszula Panu ze spodni wyszła.

Dziadek
2016-02-20 08:38:41

Wysłać również abw,cbś,us,zus i krus .


2016-02-19 15:33:27
Strona 1/1


Dane kontaktowe