17
2020
2013-01-28

Na sanki - ale gdzie?


Gdzie jeździć na sankach, jak zachować się kiedy zaatakuje nas pies czy jak się zachowywać, kiedy jedziemy samochodem, wyjaśniał dzielnicowy podczas spotkania z dziećmi w Miejskim Przedszkolu nr 3. Odpowiedzi na te wszystkie pytania, mają służyć jak najbezpieczniejszemu spędzeniu czasu wolnego podczas zbliżających się ferii.
25 stycznia, dwie grupy z Miejskiego Przedszkola nr 3 spotkały się z dzielnicowym, który opowiadał im o bezpiecznych zachowaniach zarówno pod opieką rodziców, jak i w czasie kiedy pozostają same. Dzielnicowy opowiadał o właściwym dobraniu miejsca do zimowych zabaw. Aby nie zjeżdżać na sankach w miejscach, gdzie mogą jeździć samochody. Przypominał przedszkolakom o konieczności jazdy samochodem z zapiętymi pasami bezpieczeństwa. Zademonstrował również pozycję „żółwia”, którą należy przybrać w przypadku ataku przez psa.

Dzieci z uwagą wysłuchały wskazówek policjanta. Podziękowały mu za ta wizytę i na zakończenie zrobiły wspólne zdjęcie. Miejmy nadzieję, że każde z nich spędzie bezpiecznie ferie.


Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe