17
2020
2014-06-12

„Na ludowo” w Niecieczy


W niedzielę 1 czerwca na terenie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Niecieczy odbyła się kolejna impreza plenerowa - Piknik rodzinny „Na ludowo”.  

Dyrektor szkoły Marek Ratyński witając zgromadzonych przypomniał jesienny piknik w stylu country i wyraził nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją szkoły. Podziękował wszystkim zaangażowanym w jego przygotowanie, za wsparcie funduszem wiejskim. Złożył też życzenia dzieciom z okazji Dnia Dziecka.  Organizatorzy, czyli szkoła i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Niecieczy przygotowali szereg atrakcji - wszystko z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka. Z kolei dzieci zaprezentowały artystyczny program z okazji Dnia Matki i przypadającego pod koniec czerwca Dnia Ojca. „Na ludowo” wystąpiły przedszkolaki i uczniowie klas I-III, w ramach integracji wspomagane przez mamy. Najstarsi uczniowie zaprezentowali kilka humorystycznych scenek, rozbawiając publiczność. Trzeba przyznać, że w tej niewielkiej placówce oświatowej jest wielu utalentowanych uczniów.
Licznie przybyli mieszkańcy miejscowości i goście. Najmłodsi byli oczywiście najbardziej zainteresowani placem zabaw, starszych kusiła kawiarenka z domowymi wypiekami, stoiska z rękodziełem, przejażdżki bryczką nad zalew, konkursy, wspólne grillowanie, wiejskie jadło. Nie zabrakło stoiska KRUS-u, loterii, a na zakończenie odpowiedni klimat stworzyła kapela Sonet.  

J.O.


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe