43
2019
2014-07-21

Na kradzież do kuzynki


Chwilowa nieobecność gospodarzy domu stała się rewelacyjną okazją do kradzieży. Tylko szybka reakcja małżeństwa uchroniła ich od utraty kilkuset złotych. Sprawca kradzieży, którym był kuzyn poszkodowanych, został zatrzymany.

W sobotę, 19 lipca około godz. 15.00 mieszkaniec gminy Jabłonna Lacka, wykorzystując chwilową nieobecność domowników, z kieszeni spodni ukradł kilkaset złotych. Mężczyzna nie miał kłopotu z dostaniem się do domu, bo choć drzwi były zamknięte, to w zamku znajdował się klucz. Wizytę gościa zauważyła właścicielka domu. Kiedy weszła do środka, zauważyła kuzyna, który w pośpiechu chował banknoty do kieszeni. Szybko zawołała na pomoc męża i razem zatrzymali nieuczciwego kuzyna.
Pilnując aby nie uciekł, zadzwonili po Policję.  Po przyjeździe patrolu, poszkodowani opowiedzieli o całej sytuacji. Okazało się, że mężczyzna dokładnie znał poszkodowanych. Często u nich pracował dorywczo. Wiedział zatem, kiedy jest najbardziej odpowiednia pora, aby łatwo „zarobić” niezłą sumkę pieniędzy. 
 
Mężczyzna był pijany. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia, jak i wyjaśnienia całej sprawy kradzieży. Wszystkie skradzione pieniądze pozostały u poszkodowanych. Nieuczciwy kuzyn odpowie niebawem przed Sądem za kradzież.
 
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe