17
2020
2013-01-22

Na gazie i pod zakaz


24-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego, zatrzymali sokołowscy policjanci, kierującego osobową mazdą. Przyczyną kontroli, było nieprzestrzeganie znaku zakazu wjazdu. Okazało się, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. W organizmie miał blisko 1,3 promila alkoholu.

20 stycznia około godz. 2.15 w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej, policjanci z patrolówki, zauważyli wyjeżdżającą z ulicy Magistrackiej mazdę. Wszystko by było w porządku, jednak w tym miejscu znajdował się znak, zakazujący wjazdu.

Podczas kontroli, okazało się, że zarówno kierowca, jak i pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Badanie wykazało, że kierowca miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Mieszkaniec powiatu węgrowskiego odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym i za inne wykroczenia. Grozi mu wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski


« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

jeżeli za wykroczenia beda pozbawiać wolności, to kto bedzie płacił podatki w tym kraju, w którym niedługo wszyscy będa siedzieć

tutejszy
2013-01-24 08:01:29
Strona 1/1


Dane kontaktowe