17
2020
2022-01-11

Myśliwi uratowali mężczyznę


W nocy wracający z polowania myśliwi zauważyli leżącego mężczyznę na drodze. Wezwali pomoc ratując mu życie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

W dniu 11 stycznia około godziny 01.00 na terenie gminy Sterdyń wracający z polowania myśliwi zauważyli mężczyznę leżącego na drodze gruntowej. Myśliwi natychmiast wezwali pomoc. Przybyli na miejsce policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się być mieszkaniec jednej z miejscowości znajdującej się na terenie gminy Sterdyń. Był on pod działaniem alkoholu, miał trudności z utrzymaniem równowagi. Dodatkowo był wychłodzony, a na jego twarzy widoczne były ślady krwi.

Policjanci na miejsce wezwali karetkę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała mężczyznę do szpitala. W tym miejscu na słowa uznania zasługuje dwóch myśliwych, którzy nie pozostali obojętni i nie wykluczone, że uratowali mężczyźnie życie. Nasze zainteresowanie, być może przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Sami również starajmy się okazać życzliwość i wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku tych, którzy tej pomocy potrzebują. Nie przechodźmy obok takich osób obojętnie.


Info. sierż. Aleksandra Borowska

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe