17
2020
2017-04-25

Motocykl odnaleziony, ale w fatalnym stanie…


Policja odnalazła skradziony motocykl, jednak jego stan pozostawia wiele do życzenia. Zdjęcia mówią same za siebie.

Jak pisaliśmy wcześniej, w ostatnich dniach sokołowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o kradzież dwóch motocykli - Benelli devil o wartości 2500 zł oraz Hondę cbr o wartości 8000 zł. 22-letniemu sprawcy grozi 5 lat pozbawienia wolności, jednak dla jednego z właścicieli pojazdów policja miała złe wieści – motocykl zniknął.

Motocykl marki Honda CBR przez kilka dni był poszukiwany przez sokołowską Policję. O ile policjantom udało się go odnaleźć, o tyle jego stan raczej nie ucieszy właściciela.
Jak informuje st. sierż. Dominika Rozbicka, w czwartek, 20 kwietnia, około godz. 18.45 dyżurny sokołowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w lesie na terenie gminy Bielany znajduje się porzucony motocykl, posiadający liczne uszkodzenia. Natychmiast wysłany został patrol, który potwierdził zgłoszenie. Porzucony w lesie na terenie gminy Bielany pojazd okazał się niedawno skradzionym i poszukiwanym przez policję motocyklem Honda CBR.
Po wykonaniu policyjnych czynności motocykl będzie mógł z powrotem wrócić do właściciela, jednak jego stan pozostawia wiele do życzenia…. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.


Fot. KPP Sokołów
Opr. PJoF

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe